Jeskyňáři - Labské pískovce

ÚVOD
-
FOTOGALERIE
-
REGISTRACE
-
PROGRAM
-
EXKURZE
-
KONFERENCE
-
FOTOVÝSTAVKA
-
UBYTOVÁNÍ
-
STRAVOVÁNÍ
-
TRIČKA
-
HISTORIE
-
KONTAKT 
Historie setkání

Předešlé ročníky setkání:

Historie Setkání jeskyňářů sahá do roku 1979. O starších ročnících akce naleznete podrobnější informace zde.

Setkání 2012
Ve dnech 21. – 23. září se nedaleko Týnčan u Petrovic na Sedlčansku uskutečnilo tradiční Setkání speleologů. Po mnoha letech, kdy se tato akce odehrávala v Českém krasu, se nyní vydala na pouť po dalších koutech České republiky. A její první zastaveníčko bylo v Týnčanském krasu. Nechybělo množství zajímavých exkurzí a bohatý doprovodný program.

Setkání 2013
Známé jako setkání pod Ještědem se odehrálo v pivovaru v Liberci. V rámci setkání se pořádalo několik exkurzí do jeskyní Jizerských hor, Českého ráje, ale i do krytů v Liberci.

Setkání 2014
Setkání jeskyňářů se konalo v lokalitě Javoříčských jeskyní. Celkem tehdy na exkurzích v systému Javoříčských jeskyní bylo v rámci akce 127 návštěvníků.

Setkání 2015
Setkání jeskyňářů se konalo v Českém krasu v lokalitě Solvayovy lomy 2. - 4. října 2015 a bylo věnováno Jiřímu Kuklovi a Tondovi Zelenkovi. V rámci setkání byla uskutečněna řada exkurzí do jeskyní Českého krasu.

Setkání 2016
Organizace tradičního podzimního Setkání jeskyňářů, které se tentokrát konalo pod názvem „Krakonošovo 2016“ v termínu 14. až 16. října, se ujala ZO ČSS 5-01 Bozkov. Hlavní program setkání probíhal v Bozkově, exkurze vedly mimo Bozkova i do Proniklé, Rokytnice nad Jizerou a díky kolegům ze ZO ČSS 5-02 Albeřice i do Obřího dolu.Jeskyňáři - Labské pískovce