Jeskyňáři - Labské pískovce

ÚVOD
-
FOTOGALERIE
-
REGISTRACE
-
PROGRAM
-
EXKURZE
-
KONFERENCE
-
FOTOVÝSTAVKA
-
UBYTOVÁNÍ
-
STRAVOVÁNÍ
-
TRIČKA
-
HISTORIE
-
KONTAKT 
Fotovýstavka

Po sedm let provázela Setkání jeskyňářů soutěž Czech Speleo Photo, kterou jsme poprvé uspořádali v Srbsku v roce 2010. Relativně velkorysý formát soutěže během té doby představil několik desítek kvalitních podzemních fotografií, včetně některých orginálních témat.

Po sedmi letech existence se však tento formát již vyčerpal, především díky velmi omezenému rozsahu české speleofotografické scény. Lidí, kteří fotí v podzemí u nás není mnoho, a ještě méně je těch, kteří fotí opravdu dobře. Měli jsme tedy na výběr: První možnost byla pokusit se oslovit mezinárodní scénu a dostat se na úroveň třeba slovenské Speleofotografie. Potom by ale značka Czech Speleo Photo nebyla to pravé ořechové, nemluvě o časové a organizační náročnosti takového podniku. Proto jsme se vydali druhou cestou - cestou návratu k neformálním výstavkám, které pamětníci znají ještě z dob Setkání na Tetíně.

Na letošní Fotovýstavce tak pro vás bude připraven prostor kam můžete umístit své fotografie dle libosti. Není třeba se přihlašovat, ani nikde nic vyplňovat, pouze každou fotografii označit přiděleným číslem. Na základě hlasování diváků pak bude vyhlášena Cena diváků, jež bude mít velmi pravděpodobně tekutou podobu.

Mimo Ceny diváků může svou vlastní cenu vyhlásit také kdokoliv další a ocenit tak fotografii, která se mu líbila cenou dle vlastního uvážení. První takovou cenou, jejíž vyhlášení je již avizováno, je Cena ZO ČSOP Nyctalus.

Věříme, že si i v této odlehčené podobě Fotovýstavku užijete :)Organizátoři výstavky,
ZO 1-06 Speleologický klub Praha


Jeskyňáři - Labské pískovce